Wszystkie wpisy, których autorem jest admin

UWAGA!

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu informuje, że egzamin ósmoklasistów odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 15, 16 i 17 kwietnia. Wszyscy uczniowie klas ósmych zobowiązani są przyjść w tych dniach do szkoły na godz. 8.00. Pozostali uczniowie szkoły podstawowej w dniach 15, 16, 17 kwietnia mają dni dodatkowo wolne zgodnie z przyjętym we wrześniu 2018 r. przez Radę Rodziców kalendarzem roku szkolnego 2018/2019.

https://pspdobrodzien.edupage.org  /oficjalna strona szkoły/  

KOMUNIKAT!

UWAGA!

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu informuje, że egzamin gimnazjalny odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 10, 11 i 12 kwietnia.

Wszyscy uczniowie klas gimnazjalnych zobowiązani są przyjść w tych dniach do szkoły na godz. 8.00.

https://pspdobrodzien.edupage.org  /oficjalna strona szkoły/  

Szanowni Rodzice,


My, nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w tak trudnym dla nas momencie, jakim jest Ogólnopolski Strajk Nauczycieli. Walczymy o szkołę, w której wszyscy będziemy dobrze się czuli i dzięki której spełnią się marzenia Wasze i Waszych dzieci. Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się rozwiąże z korzyścią dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

WSZYSTKIM rodzicom naszych uczniów – DZIĘKUJEMY za wsparcie, wyrozumiałość, zrozumienie postulatów oraz przychylenie się do naszego apelu.

https://pspdobrodzien.edupage.org  /oficjalna strona szkoły/