Wojewódzki Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II wraz z uczniami szkół podstawowych z całej gminy a także z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu uczestniczyli w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Języku Niemieckim ” Jugend traegt Gedichte vor”, który odbył się w Szemrowicach w dniu 05.04.2017 r. W etapie gminnym brało w sumie 24 uczniów. Nasi uczniowie zdobyli kolejno miejsca: Paweł Kaczmarczyk – I, Melissa Adler – II, Patrycja Kuc – III, Jonasz Badura – IV, MarieLuise Zierbock – V, Nicola Lesik – VI. Ta szóstka ładnie wyrecytowała swoje wiersze otrzymując przepustkę do następnego etapu rejonowego, który odbędzie się w Oleśnie w maju. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap.