Wycieczka do Krasiejowa

W dniu 24 kwietnia w ramach projektu Mikroświat-Makrowiedza edukacyjne ewolucje odbyła się wycieczka dla uczniów klas pierwszych. Uczniowie mieli zajęcia z ewolucji dinozaurów oraz zwiedzali pawilony z Ewolucją Człowieka. Opiekunami wycieczki byli p.Ewa Chawełka i p.Tomasz Regner.

Wypowiedź jednego z uczestników:

„Myślę, że zorganizowanie takiej wycieczki to naprawdę super sprawa! Można się naprawdę wiele nauczyć, a nawet i zrelaksować w świetnym parku rozrywki, w którym jest mnóstwo atrakcji… Super adrenalina w kinie 5D, mieliśmy również warsztaty na których ciężko walczyliśmy w odnalezieniu dinozaura, było również wiele śmiechu. Poznałam także super ludzi… Myślę, że tą wycieczkę będę długo pamiętać. Warto pojechać… oby było więcej takich wycieczek..
Wycieczkę do JuRa Parku w Krasiejowie uważam za Bardzo Udaną! ” – Oliwia Cieleban.