Euroweek 2017 – obóz językowy 2017 – Szkoła liderów

W dniach 03.09-07.09.2017 r odbył się w Międzygórzu niesamowity obóz językowy Euroweek – Szkoła Liderów , w którym brali udział uczniowie gimnazjalnych klas językowych – klasa 2c oraz klasa 3c . Inicjatorka i organizatorką obozów językowych jest p. Kamila Kulig.

Uczniowie klas językowych brali udział w świetnych warsztatach przygotowanych przez wolontariuszy z całego świata. Nasi uczniowie mieli przyjemność pracować z wolontariuszami z Meksyku – Memo Perez oraz z Ugandy, Armenii, Azerbejdżanu, Turcji, Filipin. Grupa naszych gimnazjalistów aktywnie uczestniczyła we wszystkich zajęciach, wykazując się świetnym poziomem języka angielskiego oraz niezwykłą kreatywnością, otwartością i dobrą prezentacją. Gimnazjaliści z Dobrodzienia pracowali wspólnie z gimnazjalistami z Tranobrzega, stanowiąc świetnie zintegrowaną grupę. Odbyły się też wycieczki w góry , uczniowie mogli zobaczyć wodospady oraz Ogród Bajek i sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej. Przede wszystkim jednak zajęcia i prezentacje pozostawiły na wszystkich uczestnikach niezapomniane wspomnienia i  pozostały nowe przyjaźnie.

Opracowała mgr Beata Jasińska