DZIEŃ ZAWODÓW 2015/2016.

25 maja 2016 roku w Gimnazjum im Jana Pawła II w Dobrodzieniu klasy trzecie zawładnęły szkołą. To kolejna edycja „Dnia Zawodów”. Przez prawie cały rok szkolny klasy trzecie dowiadywały się o swoich preferencjach zawodowych, pisali listy motywacyjne, cv, gromadzili swoje osiągnięcia a później musieli zmierzyć się z jednym z zawodów. Nie było łatwo. Bywało „pod górkę”, ale efekt fantastyczny 🙂 Filmiki i scenki, plakaty, prezentacje i wywiady były na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy wszystkim klasom perfekcyjnego przygotowania, zaangażowania , zdyscyplinowania i efektu 🙂 Jesteśmy dumni z tego, że zainteresowały się nami media i zagościli u nas nie tylko nasi przyjaciele szkoły, władze gminy, eksperci a także przedstawiciel marszałka województwa opolskiego.