Tydzień Przeciw Przemocy

W dniu 02.06.2016 roku w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie uczniów w szczególności I i II klas gimnazjalnych oraz III e i III c,  ze studentami wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, z kierunku : Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Spotkania odbywały się w ramach zbliżającego się Tygodnia Przeciw Przemocy. Studenci przeprowadzili pogadanki dotyczące cyberprzemocy oraz zapobiegania hejtowi. Studenci na wielu przykładach pokazali konsekwencje przekraczania norm etycznych w sieci , na portalach społecznościowych. Dziękujemy pracownikom UO wydziału Prawa i Administracji UO za możliwość spotkania z naszymi uczniami, panom radnym  Rajmundowi Lichocie i Piotrowi Kapela   za przywiezienie studentów oraz naszej pani dyrektor za możliwość poczęstunku obiadem .

Pedagog szkolny – Beata Jasińska