II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy oraz Zawodach .

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy oraz Zawodach organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie oraz PPPP w Oleśnie, przy patronacie starostwa powiatowego.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczący sukces na powiatowych zawodach z zakresu wiedzy o rynku pracy oraz zawodach. Uczniowie z klasy 3a : Dawid Nowak, Julia Wysocka oraz Rafał Adamski zajęli I miejsce w konkursie na filmik pt : „ Człowiek sukcesu” . Filmik prezentował pracę p. Piotra Nowak w rodzinnej firmie stolarskiej meble Nowak. Uczniowie uczestniczyli również w konkursie wiedzy o rynku pracy oraz wykazali się znajomością zawodów. Za zajęcie I miejsca otrzymali drukarki hp, głośniki, statuetkę oraz jako nagrody do szkoły – wizualizator i słownik  języka polskiego. Zespołowi bardzo dziękujemy osiągnięcia tak wysokiego wyniku na konkursie , pomysłowości oraz kreatywności. Dziękujemy p. Piotrowi Nowak wraz z rodziną za możliwość nakręcenia i zrealizowania filmiku o rodzinnej firmie. Dziękujemy też organizatorom konkursu  za przygotowanie atrakcyjnych nagród dla uczniów.