Podczas uroczystej konferencji zaprezentowane zostały dotychczasowe działania podjęte przez realizatorów programu oraz działania zrealizowane przez szkoły w ramach I edycji. Rozstrzygnięto również konkurs na spot profilaktyczny i konkurs na logo programu, połączone z wręczeniem nagród, dyplomów i certyfikatów oraz prezentacją prac. W trakcie konferencji wyróżniono również Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu jako szkołę, która najpełniej zaangażowała się w realizację programu. Czytaj dalej Podsumowanie I edycji programu „Profilaktyka uzależnień dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia” w województwie opolskim.