„Żyję zdrowo w przyjaźni z przyrodą”

W dniu 25 kwietnia odbył się etap finałowy konkursu
 „Żyję zdrowo w przyjaźni z przyrodą”w Zespole Szkół Ponadgimnazjlanych w Dobrodzieniu.
W konkursie brali udział uczniowie z gimnazjów z Lisowa, Pawonkowa, Zębowic oraz Dobrodzienia. Drużynę z naszego PG reprezentowali : Mateusz Hurnik, Kewin Zygmund kl III d oraz Mateusz Waloszczyk i Bartosz Chudy klasa II b.

Wyniki konkursu były następujące :

I miejsce – Mateusz Hurnik – Gimnazjum Dobrodzień

II miejsce – Mateusz Waloszczyk – Gimnazjum Dobrodzień

III miejsce – Natalia Dmowska – Gimnazjum Pawonków

IV miejsce – Bartosz Chudy – Gimnazjum Dobrodzień

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą znajomością treści konkursu
a także  praktycznym wykorzystaniem wiedzy.

Gościem specjalnym konkursu był  mgr inż. Andrzej Gajda z  Nadleśnictwa Lubliniec, który ciekawie opowiadał o aktualnych działaniach nadleśnictwa oraz lesie i jego walorach.
Nadleśnictwo Lubliniec było w tym roku sponsorem nagród i poczęstunku
dla uczestników.

Serdecznie dziękujemy  p. dyrektor Elżbiecie  Gromczyk  oraz p. Joannie Głogowskiej z ZSP Dobrodzień  za zaproszenie nas do udziału w tym ciekawym i inspirującym nas konkursie. Dziękujemy za przygotowane nagrody , poczęstunek i ciekawy wykład. Kolejny raz młodzież naszego gimnazjum miała okazję poznać  szkołę Ponadgimnazjlaną w swojej miejscowości.