GALA KONKURSU „FANTAZYJNE ETUI NA TELEFON, TABLET”

W dniu 02.06.2017r. w Dobrotece odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „Fantazyjne etui na telefon, tablet”, którego organizatorem było Publiczne Gimnazjum, a realizatorem Dobroteka. Konkurs skierowany był do młodzieży gimnazjalnej województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Celami głównymi konkursu było wykonanie i prezentacja etui, propagowanie tradycji rzemiosła artystycznego wśród młodzieży gimnazjalnej, rozwijanie i doskonalenie kreatywności młodych ludzi. Nagrody wręczyli p. wicedyr. Publicznego Gimnazjum Krystyna Kazimierowicz, p. dyr. kreatywny w Dobrotece Jan Cegiełka, p. prezes Piotr Kler, p. burmistrz Roża Koźlik i zastępca burmistrza Marek Witek.

Oto nagrodzeni:

Jakub Ochman – Gimnazjum Radzionków

Alicja Pachulska – Gimnazjum Radzionków

Amelia Kuder – Gimnazjum Woźniki

W trakcie gali uczniowie mogli wziąć udział w dyskusji prowadzonej przez p. Ewę Solarz autorkę książek dla dzieci o designie pt . „Co to jest design ?”, a także p. Marek Hryniewicki redaktor naczelny biznes mable.pl opowiedział o konkursie pt. „Mebel marzeń”

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc w realizacji konkursu, przygotowaniu gali  i poczęstunek w Dobrotece p. Janowi Cegiełce i p. Annie Bukartyk. Fundacji Kler i Dobrotece za ufundowanie nagród głównych.

Dziękujemy także wszystkim przybyłym gościom, osobom wspomagającym i uczniom uświetniającym naszą galę występem artystycznym.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Dobroteki na wystawę prac konkursowych!

Koordynator konkursu: Sabina Kowalska